img1

Projekt baru PRW12

Dostosowaliśmy istniejącą salę restauracyjną do nowych potrzeb właściciela. Zachęcamy do wizyty w "Pod Platanami" w Wilkowicach. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz.

projekt-wnetrz-kawiarni-w-Gliwicach

Projekt wnętrz kawiarni w Gliwicach

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem kawiarni COFFEE NO. 1 znajdującej się przy E.Leclerc w Gliwicach. Lokal będzie serwował lody, ciasta i pyszną kawę również na wynos. Już wkrótce wielkie otwarcie.


projekt-wnetrz-paczkarni-w-Tychach

Projekt wnętrz pączkarni w Tychach

Przedstawiamy projekt pączkarni POLUKROWANE w Tychach znajdujący się w Domu Handlowym A-Z. W lokalu oprócz pączków robionych na miejsu, można będzie również zjeść lody i wypić kawę czy herbatę. Już wkrótce wielkie otwarcie.


projekt-wnetrz-przestrzeni-biurowej

Projekt biura TUFO

Przedstawiamy wizualizacje wnętrz przestrzeni biurowej na poddaszu budynku w Radzionkowie. Był to projekt wykonany na konkurs "FAKRO Fusion before i after". Celem było przeprowadzenie metamorfozy ciemnej, zapomnianej przestrzeni i zmienienie jej w jasne przestronne wnętrze korzystając z okien dachowych FAKRO.


praca-archi-group

Praca dla architekta

Poszukuję zdolnych i ambitnych osób do pracy w biurze w Bytomiu.
Gwarantuję pracę przy ciekawych tematach związanych z wnętrzami prywatnymi i komercyjnymi, a także projektach architektonicznych. Wymagam umiejętność szybkiego uczenia się i znajomości programu ArchiCad. Znajomość programu 3ds max będzie dużym atutem.
Proszę śmiało przesyłać swoje CV i portfolio na adres biuro@archigroup.pl


projekt-wnetrz-domu-jednorodzinnego-swietochlowice

Projekt GELATO STUDIO w Zabrzu

Jest to nasz drugi projekt dla GELATO tym razem lodziarnia została połączona z kawiarnią. Projekt obejmował także przygotowanie dokumentacji w zakresie zmiany sposobu użytkowania. Wkrótce rozpoczną się prace remontowe, zapraszamy do Zabrza jeszcze przed wakacjami na pyszne lody i kawę :)


projekt-wnetrz-domu-jednorodzinnego-swietochlowice

Projekt Kwiaciarnia Kasi w Olkuszu

Przedstawiamy wizualizacje wnętrz kwiaciarni w Olkuszu. Pierwszy raz projektowaliśmy tego typu lokal. Założeniem inwestorów było stworzyć ciekawe tło i umeblowanie dla prezentacji kwiatów. Zaproponowany styl, materiały oraz wyposażenie spełniły oczekiwania w 100%. Całość jest już przygotowana na wielkie otwarcie!!! Serdecznie zapraszamy!


projekt-sklepu-w-silesia-city-center-katowice-archi-group

Otwarcie sklepu w Silesia City Center w Katowicach

Zapraszamy do zaprojektowanego przez nas nowo otwartego sklepu D'Angel z odzieżą damską w Centrum Handlowym Silesia City Center w Katowicach. Sklep oferuje odzież ekskluzywnych producentów takich jak KAOS, RINASCIMENTO oraz IMPERIAL.


projekt-wnetrz-domu-jednorodzinnego-swietochlowice

Projekt wntęrz domu w Świętochłowicach

Opracowaliśmy projekt wnętrz dla domu jednorodzinnego w Świętochłowicach. Bardzo nowoczesna bryła domu narzuciła klimat wnętrzom, geometryczne kształty i proste formy znakomicie wpisały się w całość inwestycji. Wszystkie posadzki wykończone drewnem i elementy zabudowy meblowej znacznie ociepliły klimat wnętrz. Całość inwestycji w trakcie realizacji.


Projekt wnętrz mieszkania w Katowicach

Opracowaliśmy projekt wnętrz mieszkania na osiedlu 1000-lecia w Katowicach w jednym z nowo powstałych budynków mieszkalnych. Projekt uwzględniał zmianę układu zastanych ścian działowych, a także zmianę instalacji wodnych i elektrycznych. Prace w trakcie realizacji, czekamy na efekt końcowy.


Projekt wnętrz kawiarni

Projekt obejmował przygotowanie dokumentacji dla zmiany sposobu użytkowania lokalu z projektem technologicznym zaplecza kuchennego oraz projekt wnętrz sali obsługi. Jest to kawiarnia serwująca także m.in. śniadania. Projekt powstaje w Bytomiu i jest częścią większego przedsięwzięcia. Wkrótce więcej informacji na naszej stronie. Wszystko w trakcie realizacji.


Projekt elewacji

Wykonaliśmy projekt elewacji frontowej dla kamienicy w Bytomiu przy ul. Piłsudskiego. Elewacja wymagała całkowitego odtworzenia ze względu na ogromne zniszczenia i zaniedbania. Zapraponowana kolorystyka, podświetlenie i materiały zostały zaakceptowane. Prace w trakcie realizacji, czekamy na efekt końcowy.


projekt-sala-konferencyjna-katowice-archi-group

Projekt sali w Katowicach

Wykonaliśmy projekt wnętrz sali konferencyjnej dla firmy FASING w Katowicach. Należało przewidzieć zabudowę ekranu projekcyjnego, witrynę ekspozycyjną oraz wentylację i klimatyzację pomieszczenia - takie otrzymaliśmy wytyczne. Sala wykonana, pierwsza konferencja już zaliczona !


projekt-wnetrz-lazienki-swietochlowice

Projekt wntęrz łazienek w Świętochłowicach

Opracowaliśmy projekt wnętrz dwóch łazienek w domu jednorodzinnym w Świętochłowicach. Stanowią one spójny element całej inwestycji i pomimo użytych takich samych materiałów w bieli i czerni, zdecydowanie róźnią się charakterem. Biała łazienka na parterze jest ogolnodostępna dla dzieci i rodziców oraz gości, a czarna łazienka na piętrze sąsiaduje z pokojem "klubowym" i naśladuje jego charakter. Całość inwestycji w trakcie realizacji.


projekt-wnetrz-dom-sosnicowice

Projekt wntęrz domu w Mikołowie

Opracowaliśmy projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Mikołowie. Użyte zostały szlachetne materiały w nowoczesnej formie, które podkreślają jakość tych wnętrz oraz stanowią doskonałe tło dla elementów wyposażenia. Wnętrza miały być przestronne i jasne - zapraszamy do zapoznania się z galerią projektu, aby zobaczyć efekt naszej pracy. Całość inwestycji w trakcie realizacji.


projekt-wnetrz-dom-sosnicowice

Projekt wntęrz domu w Sośnicowicach

Opracowaliśmy projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Sośnicowicach. Charakter wnętrza miał być nowoczesny i jednocześnie ocieplony tradycyjnymi materiałami. Drewniane okładziny ścian i mebli oraz ceramiczna podłoga imitująca deskę nadały przytulny charakter tym wnętrzom. Całość inwestycji w trakcie realizacji.


projekt-sklepu-medycznego-sosnicowice

Projekt wnętrz sklepu w Sośnicowicach

Wykonaliśmy projekt projekt wnętrz dla sklepu medycznego w Sośnicowicach. Do opracowania był także układ funkcjonalny przestrzeni spełniający wymagania sanitarne. Proste formy, zabudowy meblowe oraz użyte materiały dały spójny i nowoczesny wygląd. Sklep jest w trakcie realizacji, na etapie zabudowy elementami meblowymi.


projekt-restauracji-say-wok-w-tarnowskich-gorach-archi-group

Projekt wnętrz restauracji SAY WOK na rynku w Tarnowskich Górach

Jest to nasz drugi projekt dla tego inwestora. Teraz z kopalni srebra przenosimy się do smaków Tajlandii. Na niewielkiej przestrzeni zmieściliśmy kilka stref dla klientów, z dużym stołem w środku lokalu. Każdy powinien odwiedzić SAY WOK i spróbować specjalnie przygotowanych autorskich dań typu JOHNY WOKer, WOKa mgnieniu, Modern WOKing lub Moon WOK - wkrótce otwarcie.


projekt-wnetrz-mieszkania-w-Gliwicach-archi-group

Projekt wnętrz mieszkania do wynajęcia w Gliwicach

Projekt w kamienicy mieszkalnej w centrum Gliwic. Założeniem było stworzenie uniwersalnej przestrzeni do wynajęcia dla studentów lub rodziny. Elementem charakterystycznym wnętrz miała być cegła i jej połączenie z nowoczesnym wyglądem pomieszczeń. Prace wkrótce zostaną ukończone i oferta najmu pojawi się w biurach nieruchomości. Są już osoby zainteresowane :)


projekt-wnetrz-poddasze-piekary-slaskie

Projekt poddasza

Wykonaliśmy projekt wnętrz poddasza w domu jednorodzinnym w Piekarach Śląskich. Założeniem projektu było stworzenie nizależnego mieszkania na poziomie poddasza z pokojami, sypialnią, łazienką oraz salonem i kuchnią. Projekt w trakcie realizacji.


projekt-restauracji-10-stopni-w-tarnowskich-gorach

Projekt restauracji

Wykonaliśmy projekt wnętrz restauracji "10 STOPNI" w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. Wnętrza zostały dostosowane do wymagań inwestorów oraz odgórnych wytycznych Zarządu Kopalni Srebra. Wkrótce otwarcie. Serdecznie zapraszamy !!!


projekt-wnetrz-lodziarnia-gelato-studio-gliwice

Projekt apartamentu

Wykonaliśmy projekt wnętrz apartamentu 2-poziomowego w Świętochłowicach. Jest to innowacyjne rozwiązanie trzech eleganckich rezydencji na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych "USTRONIE" w miejscowości Świętochłowice. Realizacja maj 2017.


1000 likes archi-group

1000 lajków archi group

Profil naszej firmy na portalu facebook pojawił się 20 sierpnia 2011 roku i od tego czasu staraliśmy się publikować w miarę możliwości nasze projekty. W tym i kolejnych latach postaramy się na bieżąco informować wszystkich o naszych projektach/realizacjach i innych wydarzenia. Dziękujemy za zainteresowanie i pierwszy tysiąc polubień !!!! :DDDD - Data 08.12.2016r.


projekt-wnetrz-lodziarnia-gelato-studio-gliwice

Projekt lodziarni

Wykonaliśmy projekt wnętrz i elewacji dla lodziarni GELATO STUDIO w Gliwicach. Jest to nasz pierwszy projekt dla tego typu usług i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu finalnego - lokal już działa i serwuje znakomite lody w 100% naturalne. Zapraszamy do Gliwic wszystkich lodożerców przez cały rok!!!


praca-archi-group

Praca od 10.2016

Zatrudnię architekta / architekta wnętrz lub studenta tych kierunków na stanowisko projektanta / projektantki. Wymagam umiejętność szybkiego uczenia się i znajomości podstaw programu ArchiCad. Gwarantuję zatrudnienie z możliwością zdobycia bardzo dużego doświadczenia. Poszukuję młodych, zdolnych i ambitnych osób szukających pracy i rozwoju swoich umiejętności. Praca w biurze projektowym w Bytomiu. Proszę śmiało przesyłać swoje CV i portfolio na adres biuro@archigroup.pl


projekt-restauracji-chicago-w-zawierciu

Restauracja "Chicago"

Opracowaliśmy projekt wnętrz dla restauracji "Chicago" w Zawierciu. Wnętrze zostało urządzonego w stylu amerykańskim poprzez połączenie odpowiednich materiałów i grafik z elementami nowoczesnego oświetlenia i elementów wyposażenia. Restauracja już działa i cieszy się szerokim zainteresowaniem. Serdecznie wszystkich zapraszam w imieniu swoim i właściecieli na pyszne steki do Zawiercia!!!


neon-elewacja-restauracja-chicago-zawiercie

Neon reklamowy

Opracowaliśmy projekt elewacji z neonem reklamowym dla restauracji "Chicago" w Zawierciu. Charakter elewacji, zastosowane materiały i kolorystyka nawiązują do wnętrza lokalu urządzonego w stylu amerykańskim. Restauracja już działa i cieszy się szerokim zainteresowaniem. Serdecznie wszystkich zapraszam w imieniu swoim i właściecieli na pyszne steki do Zawiercia!!!


projekt-wnetrz-mieszkanie-katowice-osiedle-franciszkanskie

Mieszkanie w Katowicach

Opracowaliśmy projekt wnętrz mieszkania w Katowicach na osiedlu Franciszkańskim w dzielnicy Ligota. Do projektu przystąpiliśmy przed etapem wybudowania tego poziomu w budynku, co pozwoliło nam na dopasowanie układu ścian działowych i punktów elektrycznych oraz oświetleniowych według potrzeb inwestora. Dzięki temu stan deweloperski oddany do użytku nie będzie wymagał kosztownych przeróbek i zmian - gratulujemy Panu Sebastianowi szybkiego działania w wyborze architekta wnętrz i miłej współpracy.


nowy-pracownik-archi-group-anna-latacz

Sklep z płytkami

Opracowaliśmy projekt sklepu z płytkami ceramicznymi i armaturą dla firmy Cermar 2. Salon ekspozycyjny powstał w Katowicach przy ul. Roździeńskiego i jest już otwarty. Nadal trwają prace związane z wykończeniem i wyposażeniem sklepu, jednak możemy już zaprosić do ogladania ekspozycji. Do dyspozycji klientów są boxy z przykładowymi łazienkami oraz z płytkami znanych producentów. Firma Cermar dysponując szeroką bazą architektów wybrała nasze biuro - dziękujemy za zaufanie i cieszymy się z zadowolenia Pani inwestor.


projekt-polska-sklep-katowice-wawelska

Sklep z odzieżą

Opracowaliśmy projekt sklepu "PROJEKT POLSKA" z odzieżą damską najlepszych polskich projektantów. Wszystkie elementy ekspozycyjne zostały indywidualnie zaprojektowane dla tej inwestycji. Klimat utrzymany w nowoczesnej formie z klasycznym wykończeniem. Zapraszamy do Katowic na ul. Wawelską - najlepsze polskie projekty odzieży damskiej. Otwarcie sklepu przewidziane na styczeń 2016.


nowy-pracownik-archi-group-anna-latacz

Pracownik - archi group

Nowy pracownik zatrudniony- mgr inż. arch. Anna Latacz. Bardzo zdolna i kreatywna dziewczyna o nieprzeciętnych zdolnościach projektowych. Potwierdziła swoją wiedzę i umiejętności przy aktualnych realizacjach. Jest absolwentką Wydziału Architektury na Politechnice Krakowskiej i posiada tytuł mgr inż. architektury wraz z dyplomem University of Manchester w Wielkiej Brytanii. Pochodzi z Bytomia i doskonale rozumie aktualne trendy projektowe oraz świetnie radzi sobie z nowymi tematami. Jesteśmy dumni z pozyskania tak wartościowego pracownika.


projekt-apteka-radosna-bytom-archi-group

Apteka Radosna

Opracowaliśmy projekt apteki w Bytomiu przy ul. Jainty - obok centrum handlowego "AGORA". Projekt obejmował zmianę sposobu użytkowania lokali biurowych na aptekę ogólnodostępną. Sprostaliśmy szeregom przepisów oraz wymaganiom funkcjonalnym Pani Inwestor, która samodzielnie zaprojektowała wnętrza sali sprzedaży. Apteka jest już otwarta i zostaliśmy pochwaleni w Bytomskim Sanepidzie za doskonałe rozwiązanie układu funkcjonalnego dla pomieszczeń apteki.


projekt-fryzjer-bytom

Fryzjer- otwarcie

Opracowaliśmy projekt salonu fryzjerskiego w Bytomiu w nowatorskiej formie użytkowej- stanowiska pracy będzie można wynająć na określone godziny pracy. Wnętrza zostały dopasowane do potrzeb inwestora i charakteryzują się minimalistycznym klimatem z nutką klasycznych dodatków. Całość jest spójna z ostateczną koncepcją projektu dla całości inwestycji – restauracji i hotelu.........więcej informacji wkrótce. Otwarcie salonu fryzjerskiego przewidziane na marzec 2016.


dziekanat-chorzow

Logo DZIEKANAT

Jestem na etapie projektu budowlanego i wnętrz dla klubu muzycznego "DZIEKANAT" w Chorzowie. Casting do postaci z logo trwa. Termin do otwarcia krótki, ale obiecuję, że będzie gruuuuubo, świetny klimat i znakomita muza dla wszystkich imprezowiczów. Będzie DJ który się zna i potrafi (tylko żąda palarni!!! ;)). Poinformuję niebawem o dacie otwarcia!!!. Ten klub będzie perełką dla wszystkich z okolic Śląska :))) Gwarancja od inwestora - wszyscy studenci będą mieli mega zniżki. Wymagana kultura, bo to klub bardzo kulturalny będzie.


top-ico

Menu projekty:

biuro@archigroup.pl


youtube archigroup


pinterest archigroup


facebook archigroup


instagram archigroup


akuropatwa.pl


Poland, Bytom


ul. Stolarzowicka 19
41-923 Bytom
tel.: +48 600 504 956
biuro@archigroup.pl