Projekt wnętrz biur PBK210

Projekt wnętrz biur PBK210

Wykonaliśmy projekt przestrzeni biurowych dla firmy "NOWY DOM" w Katowicach. Nowym budynku zaprojektowaliśmy biura, sale konferencyjną, strefę poczekalni, pomieszczenie socjalne, klatkę schodową oraz toalety i łazienka. Projekt jest w trakcie realizacji.

galeria-img
kategoria-img

Restauracja PAG115

Restauracja PAG115

Wykonaliśmy projekt restauracji "AKIRA" w nowo wybudowanym obiekcie w Gliwicach. Restauracja już otwarta. Zapraszamy serdecznie. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz

galeria-img
kategoria-img

Pizzeria PRK43

Pizzeria PRK43

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem restauracji - pizzerii w Katowicach. Lokal będzie miejscem spotkań i dobrego jedzenia, również z możliwością zamówienia na wynos. Wkrótce otwarcie. Zapraszamy serdecznie

galeria-img
kategoria-img

Restauracja PRB236

Restauracja PRB236

Wykonaliśmy projekt dla restauracji przy nowo wybudowanym lodowisku w Bytomiu. Lokal "FOOD HOUSE STARA STODOŁA" będzie serwować pizze, burgery oraz będzie można zobaczyć tam rozgrywki sportowe przy dobrym piwie. Wkrótce otwarcie. Zapraszamy serdecznie

galeria-img
kategoria-img

Sklep PSW51

Sklep PSW51

Przedstawiamy wizualizacje wnętrz sklepu z odzieżą damską zlokalizowanego w Warszawie. Pierwszy raz projektowaliśmy tego typu lokal na odległość. Sklep już otwarty. Serdecznie zapraszamy!

galeria-img
kategoria-img

Restauracja PRM112

Restauracja PRM112

Stworzyliśmy projekt wnętrz dla restauracji PYSZNA ŁYŻKA w Mysłowicach. Inwestycja w trakcie realizacji. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz

galeria-img
kategoria-img

Restauracja PRT139

Restauracja PRT139

Stworzyliśmy projekt wnętrz dla restauracji HOUSE OF COFFEE w Tarnowskich Górach. Inwestycja w trakcie realizacji. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz

galeria-img
kategoria-img

Lodziarnia DZIADEK MRÓZ PLK29

Lodziarnia DZIADEK MRÓZ PLK29

Stworzyliśmy projekt dla lokalu w centrum Katowioc przy ul. Sokolskiej. Znajduje się tam lodziarnia z lodami własnej produkcji. Zapraszamy już do otwartego lokalu na pyszne lody i kawę.

galeria-img
kategoria-img

Cukiernia Delowscy w Łazach PCD44

Cukiernia PCD44

Kolejny nasz projekt wnętrz dla cukierni i piekarni DELOWSCY. Lokal zlokalizowany jest w Łazach i serwuje lody, ciasta i pyszną kawę. Cukiernia za niedługo będzie otwarta. Serdecznie już zapraszamy.

galeria-img
kategoria-img
facebook-icopinterest-ico

Cukiernia Delowscy w Zawierciu PCD58

Cukiernia PCD58

Projekt wnętrz cukierni i piekarni DELOWSCY w Zawierciu. Lokal serwuje lody, ciasta i pyszną kawę. Cukiernia jest już otwarta. Serdecznie zapraszamy. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Lodziarnia ZAMROŻENI w Zabrzu PLZ32

Lodziarnia ZAMROŻENI PLZ32

Stworzyliśmy projekt dla lokalu w centrum Zabrza w pobliżu centrum handlowego GALERIA ZABRZE. Znajdować się tam będzie lodziarnia ZAMROŻENI. Wkrótce rozpoczną się prace remontowe. Zapraszamy do lokalu na pyszne lody i kawę.

galeria-img
kategoria-img

Projekt baru w Wilkowicach PRW12

Projekt baru PRW12

Dostosowaliśmy istniejącą salę restauracyjną do nowych potrzeb właściciela. Zachęcamy do wizyty w "Pod Platanami" w Wilkowicach. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz.

galeria-img
kategoria-img

Cukiernia Ambasada w Wielowsi PRW90

Cukiernia PRW90

Projekt wnętrz w nowo wybudowanej kawiarnio-cukierni AMBASADA w Wielowsi. Już wkrótce wielkie otwarcie. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Pączkarnia Polukrowane w Tychach PPT90

Pączkarnia PPT90

Przedstawiamy projekt pączkarni POLUKROWANE w Tychach znajdujący się w Domu Handlowym A-Z. W lokalu oprócz pączków robionych na miejsu, można również zjeść lody i wypić kawę czy herbatę.

galeria-img
kategoria-img

Kawiarnia Coffee no1 w Gliwicach PRG45

Kawiarnia Gliwice PRG45

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem kawiarni COFFEE NO. 1 znajdującej się przy E.Leclerc w Gliwicach. Lokal serwuje lody, ciasta i pyszną kawę również na wynos. Pomieszczenia ze względu na małą ilość dostępu światła dziennego zostały utrzymane w jasnych barwach.

galeria-img
kategoria-img

Biuro projektowe w Radzionkowie PBR130

Biuro projektowe PBR130

Wykonaliśmy projekt wnętrz biura projektowego w Radzionkowie. Był to projekt na konkurs "FAKRO Fusion before i after". Celem było wykorzystanie ciemnej zapomnianej przestrzeni i zmienienie jej w jasne przestronne wnętrze.

galeria-img
kategoria-img

Kebab Berlin w Katowicach PKK28

Kebab Berlin PKK28

Inspiracją dla projektu wnętrz tego lokalu było otrzymane od inwestorów logo. Nazwa BERLIN KEBAB podsunęła nam kilka pomysłów na połączenie cegły, metalu i drewna w loftowym stylu. Zapraszamy do obejrzenia galerii wnętrz lokalu znajdującego się na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach.

galeria-img
kategoria-img

Kwiaciarnia w Olkuszu PKO84

Kwiaciarnia Olkusz PKO84

Przedstawiamy wizualizacje wnętrz kwiaciarni w Olkuszu. Pierwszy raz projektowaliśmy tego typu lokal. Założeniem inwestorów było stworzyć ciekawe tło i umeblowanie dla prezentacji kwiatów. Zaproponowany styl, materiały oraz wyposażenie spełniły oczekiwania w 100%. Kwiaciarnia jest już otwarta. Serdecznie zapraszamy!

galeria-img
kategoria-img

Lodziarnia Gelato Studio PLZ73

Gelato Studio PLZ73

Jest to nasz drugi projekt dla GELATO tym razem lodziarnia została połączona z kawiarnią. Projekt obejmował także przygotowanie dokumentacji w zakresie zmiany sposobu użytkowania. Lokal jest już otwarty. Zapraszamy do Zabrza na pyszne lody i kawę :)

galeria-img
kategoria-img

Sklep STIHL w Zabrzu PSZ620

Sklep STIHL PSZ620

Wykonaliśmy projekt wnętrz dla sklepu z narzędziami STHIL oraz Centrum pojazdów elektrycznych w Zabrzu. Do opracowania był także układ funkcjonalny przestrzeni spełniający wymagania sanitarne. Proste formy, zabudowy meblowe oraz użyte materiały dały spójny i nowoczesny wygląd. Sklep jest w trakcie realizacji, na etapie zabudowy elementami meblowymi.

galeria-img
kategoria-img

Sklep medyczny w Sośnicowicach PSG49

Sklep medyczny PSG49

Wykonaliśmy projekt wnętrz dla sklepu medycznego w Sośnicowicach. Do opracowania był także układ funkcjonalny przestrzeni spełniający wymagania sanitarne. Proste formy, zabudowy meblowe oraz użyte materiały dały spójny i nowoczesny wygląd. Sklep jest w trakcie realizacji, na etapie zabudowy elementami meblowymi.

galeria-img
kategoria-img

Sala konferencyjna Fasing w Katowicach PSF38

Sala konferencyjna PSF38

Wykonaliśmy projekt wnętrz sali konferencyjnej dla firmy FASING w Katowicach. Należało przewidzieć zabudowę ekranu projekcyjnego, witrynę ekspozycyjną oraz wentylację i klimatyzację pomieszczenia - takie otrzymaliśmy wytyczne. Sala wykonana, pierwsza konferencja już zaliczona !

galeria-img
kategoria-img

Restauracja Say Wok w Tarnowskich Górach PRT52

Restauracja PRT52

Jest to nasz drugi projekt dla tego inwestora. Teraz z kopalni srebra przenosimy się do smaków Tajlandii. Na niewielkiej przestrzeni zmieściliśmy kilka stref dla klientów, z dużym stołem w środku lokalu. Każdy powinien odwiedzić SAY WOK i spróbować specjalnie przygotowanych autorskich dań typu JOHNY WOKer, Modern WOKing lub Moon WOK.

galeria-img
kategoria-img

Sklep z odzieżą damską w Katowicach PSK62

Sklep z odzieżą damską PSK62

Wykonaliśmy projekt budowlany oraz projekt wnętrz dla sklepu z odzieżą damską w Centrum Handlowym Silesia City Center w Katowicach. Sklep oferuje odzież ekskluzywnych włoskich producentów. Już otwarte serdecznie zapraszamy!

galeria-img
kategoria-img

Bistro w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach BKD30

Bistro BKD30

Wykonaliśmy projekt dla nowej aranżacji bistro w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach. Bistro zostało dostosowane charakterem do restauracji "Kura domowa" naszego projektu. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska... Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Restauracja 10 STOPNI w Tarnowskich Górach PRT160

Restauracja PRT160

Projekt wnętrz restauracji 10 STOPNI w Tarnowskich Górach.Restauracja zlokalizowana przy Kopalni Srebra. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz lokali gastronomicznych, restauracji. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa..

galeria-img
kategoria-img

Salon fryzjerski w Białej PFB17

Salon fryzjerski PFB17

Wykonaliśmy projekt wnętrz dla salonu fryzjerskiego w Białej. Praca, konsultacje i poprawki odbywały się wyłącznie przez internet. Pomimo "zlecenia" na odległość efekt zadowolił inwestora, a rysunki wykonawcze pozwoliły zrealizować projekt.

galeria-img
kategoria-img

Kawiarnia Migdałowa w Bytomiu PRM45

Kawiarnia PRM45

Projekt wnętrz kawiarni MIGDAŁOWA w Bytomiu. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz lokali gastronomicznych, restauracji. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Sklep z odzieżą w Langenfeld PSN85

Sklep z odzieżą PSN85

Projekt wnętrz sklepu z odzieżą damską i dziecięcą w Stadtgalerie w niemieckim mieście Langenfeld. Projektowanie wnętrz lokali gastronomicznych, restauracji. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Gelato Studio w Gliwicach PLG25

Gelato Studio PLG25

Projekt wnętrz lodziarni GELATO STUDIO w Gliwicach. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz lokali gastronomicznych, restauracji. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Restauracja Chicago w Zawierciu PRZ300

Restauracja Chicago PRZ300

Opracowaliśmy projekt wnętrz dla restauracji "Chicago" w Zawierciu. Wnętrze zostało urządzonego w stylu amerykańskim poprzez połączenie odpowiednich materiałów i grafik z elementami nowoczesnego oświetlenia i elementów wyposażenia. Restauracja już działa i cieszy się szerokim zainteresowaniem.

galeria-img
kategoria-img

Negro Bar PPG70

Negro Bar PPG70

Projekt wnętrz lokalu gastronomicznego. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz lokali gastronomicznych, restauracji. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Sklep z płytkami w Katowicach PPK250

Sklep z płytkami PPK250

Salon ekspozycyjny powstał w Katowicach przy ul. Roździeńskiego i jest już otwarty. Trwają prace związane z wykończeniem i wyposażeniem sklepu, jednak możemy już zaprosić do ogladania ekspozycji. Do dyspozycji klientów są boxy z przykładowymi łazienkami oraz z płytkami znanych producentów. Firma Cermar wybrała na spośród wielu architektów - dziekujemy za zaufanie.

galeria-img
kategoria-img

Sklep z odzieżą PSW140

Sklep z odzieżą PSW140

Projekt wnętrz sklepu z odzieżą damską - PROJEKT POLSKA. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Salon fryzjerski PFB38

Salon fryzjerski PFB38

Projekt wnętrz - salon fryzjerski - Bytom. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

NALEŚNIKARNIA KAMIENICA w Zabrzu PNZ200

Naleśnikarnia PNZ200

Projekt wnętrz restauracja NALEŚNIKARNIA KAMIENICA w Zabrzu. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz lokali gastronomicznych, restauracji. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Biuro podróży ITAKA w Jaworznie PIJ38

ITAKA PIJ38

Projekt wnętrz biura podróży ITAKA - Jaworzno. Projekt realizowany w nowo budowanej Galerii Handlowej GALENA w Jaworznie. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Gabinet pielęgnacji dłoni i stóp w Bytomiu PGM30

Gabinet PGM30

Projekt wnętrz gabinetu pielegnacji dłoni i stóp ZDROWE STOPY w Bytomiu - Miechowicach. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie gabinetów podologicznych. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Salon fryzjerski PFB19

Salon fryzjerski PFB19

Projekt wnętrz salon fryzjerski POD-WŁOS. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Sklep z obuwiem VAN HORN PSOV130

Sklep z obuwiem

Projekt wnętrz sklep z obuwiem damskim i męskim VAN HORN. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Gabinet dentystyczny w Katowicach PDB21

Gabinet PDB21

Projekt wnętrz gabinetu dentystycznego w Klinice Implantologii i Stomatologii Estetycznej BORCZYK w Katowicach. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie gabinetów stomatologicznych, gabinetów dentystycznych. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa.

galeria-img
kategoria-img

Gabinet dentystyczny w Katowicach PDB25

Gabinet PDB25

Projekt wnętrz gabinetu dentystycznego w Klinice Implantologii i Stomatologii Estetycznej BORCZYK w Katowicach. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie gabinetów stomatologicznych, gabinetów dentystycznych. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Apteka Radosna w Bytomiu PAB140

Apteka PAB140

Projekt APTEKA RADOSNA w Bytomiu jest kolejnym lokalem sieci aptek. Opracowanie obejmowało zmianę sposobu użytkowania lokali biurowych dla potrzeb apteki oraz projekt elewacji. Lokal został dostosowany do aktualnych przepisów i wymagań, które w przypadku aptek są bardzo rygorystyczne. Zostaliśmy pochwaleni w miejscowym sanepidzie za bardzo dobre rozwiazania funkcjonalne lokalu.

galeria-img
kategoria-img

Restauracja CECHOWNIA PRC500

Restauracja PRC500

Projekt wnętrz restauracja CECHOWNIA Szyb Zachodni Miechowice. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Restauracja PKL200

Restauracja PKL200

Współpraca projektowa - Aleksandra Ordoń. Projekt wnętrz pijalnia soków LEMON BAR. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Sklep z zabawkami PZB250

Sklep z zabawkami PZB250

Projekt wnętrz sklep z zabawkami ŚWIAT ZABAWEK. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Sklep-Kawiarnia PSM120

Sklep-Kawiarnia PSM120

Projekt wnętrz sklep outletowy z odzieżą męską. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Sklep z odzieżą PSM80

Sklep z odzieżą PSM80

Projekt wnętrz sklep z odzieżą męską. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Klub muzyczny PMA300

Klub muzyczny PMA300

Projekt wnętrz - klub muzyczny ABSOLUT. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Restauracja Kura Domowa w Tarnowskich Górach PRT150

Restauracja PRT150

Projekt wnętrz - restauracja Kura Domowa znajdująca się w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Sklep z odzieżą PSK130

Sklep z odzieżą PSK130

Projekt wnętrz sklep z odzieżą męską i kawiarnią. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Sklep-Kawiarnia PSV120

Sklep-Kawiarnia PSV120

Projekt wnętrz sklep z odzieżą męską i kawiarnią. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Sala teatralna PTS3500

Sala teatralna PTS3500

Projekt wnętrz sala teatralna. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

Witryna sklepowa PWS70

Witryna sklepowa PWS70

Projekt wnętrz witryna sklepowa. Architekt Śląsk, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.... Projektowanie wnętrz domów i mieszkań. Aranżacja wnętrz. Architekt wnętrz mgr Adam Kuropatwa. Biuro projektowe archi group Bytom - Miechowice.

galeria-img
kategoria-img

top-ico

Inne działy:

biuro@archigroup.pl


youtube archigroup


pinterest archigroup


facebook archigroup


instagram archigroup


akuropatwa.pl


Poland, Bytom


ul. Stolarzowicka 19
41-923 Bytom
tel.: +48 600 504 956
biuro@archigroup.pl