projekt-wnetrz-poddasze-piekary-slaskie

Projekt poddasza

Wykonaliśmy projekt wnętrz poddasza w domu jednorodzinnym w Piekarach Śląskich. Założeniem projektu było stworzenie nizależnego mieszkania na poziomie poddasza z pokojami, sypialnią, łazienką oraz salonem i kuchnią. Projekt w trakcie realizacji.


projekt-restauracji-10-stopni-w-tarnowskich-gorach

Projekt restauracji

Wykonaliśmy projekt wnętrz restauracji "10 STOPNI" w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. Wnętrza zostały dostosowane do wymagań inwestorów oraz odgórnych wytycznych Zarządu Kopalni Srebra. Wkrótce otwarcie. Serdecznie zapraszamy !!!


projekt-wnetrz-lodziarnia-gelato-studio-gliwice

Projekt apartamentu

Wykonaliśmy projekt wnętrz apartamentu 2-poziomowego w Świętochłowicach. Jest to innowacyjne rozwiązanie trzech eleganckich rezydencji na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych "USTRONIE" w miejscowości Świętochłowice. Realizacja maj 2017.


1000 likes archi-group

1000 lajków archi group

Profil naszej firmy na portalu facebook pojawił się 20 sierpnia 2011 roku i od tego czasu staraliśmy się publikować w miarę możliwości nasze projekty. W tym i kolejnych latach postaramy się na bieżąco informować wszystkich o naszych projektach/realizacjach i innych wydarzenia. Dziękujemy za zainteresowanie i pierwszy tysiąc polubień !!!! :DDDD - Data 08.12.2016r.


projekt-wnetrz-lodziarnia-gelato-studio-gliwice

Projekt lodziarni

Wykonaliśmy projekt wnętrz i elewacji dla lodziarni GELATO STUDIO w Gliwicach. Jest to nasz pierwszy projekt dla tego typu usług i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu finalnego - lokal już działa i serwuje znakomite lody w 100% naturalne. Zapraszamy do Gliwic wszystkich lodożerców przez cały rok!!!


kawiarnia-migdalowa-bytom-projekt-wnetrz

Kawiarnia "Migdałowa"

Projekt obejmował przygotowanie dokumentacji dla zmiany sposobu użytkowania lokalu z projektem technologicznym zaplecza kuchennego oraz projekt wnętrz sali obsługi. Jest to kawiarnia serwująca także m.in. śniadania. Projekt powstaje w Bytomiu i jest częścią większego przedsięwzięcia. Wkrótce więcej informacji na naszej stronie. Wszystko w trakcie realizacji.


praca-archi-group

Praca od 10.2016

Zatrudnię architekta / architekta wnętrz lub studenta tych kierunków na stanowisko projektanta / projektantki. Wymagam umiejętność szybkiego uczenia się i znajomości podstaw programu ArchiCad. Gwarantuję zatrudnienie z możliwością zdobycia bardzo dużego doświadczenia. Poszukuję młodych, zdolnych i ambitnych osób szukających pracy i rozwoju swoich umiejętności. Praca w biurze projektowym w Bytomiu. Proszę śmiało przesyłać swoje CV i portfolio na adres biuro@archigroup.pl


projekt-restauracji-chicago-w-zawierciu

Restauracja "Chicago"

Opracowaliśmy projekt wnętrz dla restauracji "Chicago" w Zawierciu. Wnętrze zostało urządzonego w stylu amerykańskim poprzez połączenie odpowiednich materiałów i grafik z elementami nowoczesnego oświetlenia i elementów wyposażenia. Restauracja już działa i cieszy się szerokim zainteresowaniem. Serdecznie wszystkich zapraszam w imieniu swoim i właściecieli na pyszne steki do Zawiercia!!!


neon-elewacja-restauracja-chicago-zawiercie

Neon reklamowy

Opracowaliśmy projekt elewacji z neonem reklamowym dla restauracji "Chicago" w Zawierciu. Charakter elewacji, zastosowane materiały i kolorystyka nawiązują do wnętrza lokalu urządzonego w stylu amerykańskim. Restauracja już działa i cieszy się szerokim zainteresowaniem. Serdecznie wszystkich zapraszam w imieniu swoim i właściecieli na pyszne steki do Zawiercia!!!


projekt-wnetrz-mieszkanie-katowice-osiedle-franciszkanskie

Mieszkanie w Katowicach

Opracowaliśmy projekt wnętrz mieszkania w Katowicach na osiedlu Franciszkańskim w dzielnicy Ligota. Do projektu przystąpiliśmy przed etapem wybudowania tego poziomu w budynku, co pozwoliło nam na dopasowanie układu ścian działowych i punktów elektrycznych oraz oświetleniowych według potrzeb inwestora. Dzięki temu stan deweloperski oddany do użytku nie będzie wymagał kosztownych przeróbek i zmian - gratulujemy Panu Sebastianowi szybkiego działania w wyborze architekta wnętrz i miłej współpracy.


nowy-pracownik-archi-group-anna-latacz

Sklep z płytkami

Opracowaliśmy projekt sklepu z płytkami ceramicznymi i armaturą dla firmy Cermar 2. Salon ekspozycyjny powstał w Katowicach przy ul. Roździeńskiego i jest już otwarty. Nadal trwają prace związane z wykończeniem i wyposażeniem sklepu, jednak możemy już zaprosić do ogladania ekspozycji. Do dyspozycji klientów są boxy z przykładowymi łazienkami oraz z płytkami znanych producentów. Firma Cermar dysponując szeroką bazą architektów wybrała nasze biuro - dziękujemy za zaufanie i cieszymy się z zadowolenia Pani inwestor.


projekt-polska-sklep-katowice-wawelska

Sklep z odzieżą

Opracowaliśmy projekt sklepu "PROJEKT POLSKA" z odzieżą damską najlepszych polskich projektantów. Wszystkie elementy ekspozycyjne zostały indywidualnie zaprojektowane dla tej inwestycji. Klimat utrzymany w nowoczesnej formie z klasycznym wykończeniem. Zapraszamy do Katowic na ul. Wawelską - najlepsze polskie projekty odzieży damskiej. Otwarcie sklepu przewidziane na styczeń 2016.


nowy-pracownik-archi-group-anna-latacz

Pracownik - archi group

Nowy pracownik zatrudniony- mgr inż. arch. Anna Latacz. Bardzo zdolna i kreatywna dziewczyna o nieprzeciętnych zdolnościach projektowych. Potwierdziła swoją wiedzę i umiejętności przy aktualnych realizacjach. Jest absolwentką Wydziału Architektury na Politechnice Krakowskiej i posiada tytuł mgr inż. architektury wraz z dyplomem University of Manchester w Wielkiej Brytanii. Pochodzi z Bytomia i doskonale rozumie aktualne trendy projektowe oraz świetnie radzi sobie z nowymi tematami. Jesteśmy dumni z pozyskania tak wartościowego pracownika.


projekt-apteka-radosna-bytom-archi-group

Apteka Radosna

Opracowaliśmy projekt apteki w Bytomiu przy ul. Jainty - obok centrum handlowego "AGORA". Projekt obejmował zmianę sposobu użytkowania lokali biurowych na aptekę ogólnodostępną. Sprostaliśmy szeregom przepisów oraz wymaganiom funkcjonalnym Pani Inwestor, która samodzielnie zaprojektowała wnętrza sali sprzedaży. Apteka jest już otwarta i zostaliśmy pochwaleni w Bytomskim Sanepidzie za doskonałe rozwiązanie układu funkcjonalnego dla pomieszczeń apteki.


projekt-fryzjer-bytom

Fryzjer- otwarcie

Opracowaliśmy projekt salonu fryzjerskiego w Bytomiu w nowatorskiej formie użytkowej- stanowiska pracy będzie można wynająć na określone godziny pracy. Wnętrza zostały dopasowane do potrzeb inwestora i charakteryzują się minimalistycznym klimatem z nutką klasycznych dodatków. Całość jest spójna z ostateczną koncepcją projektu dla całości inwestycji – restauracji i hotelu.........więcej informacji wkrótce. Otwarcie salonu fryzjerskiego przewidziane na marzec 2016.


dotacja- Bytom-100-mln-euro

Bytom - 100 mln euro

Po wstępnych rozmowach z Prezydentem Miasta Bytomia Damianem Bartylą dotyczących przyszłości naszego miasta BYTOM zachęcam wszystkich właścicieli biur projektowych, firm budowlanych, kosztorysantów oraz inspektorów nadzoru do kontaktu z moją firmą projektową - archi group . BYTOM może stać się najpiękniejszym miastem w Polsce !!!. Środki dotacji w wysokości 100 milionów euro dotyczą wszystkich gałęzi gospodarki. BYTOM stanie się znowu/wreszcie perełką architektury w Polsce ???? Wrócą nasi bliscy/rodziny i przyjaciele z Anglii, Holandii, Niemiec...........jestem pełen nadziei.

Wykorzystajmy szansę !!!!!!!!


dziekanat-chorzow

Logo DZIEKANAT

Jestem na etapie projektu budowlanego i wnętrz dla klubu muzycznego "DZIEKANAT" w Chorzowie. Casting do postaci z logo trwa. Termin do otwarcia krótki, ale obiecuję, że będzie gruuuuubo, świetny klimat i znakomita muza dla wszystkich imprezowiczów. Będzie DJ który się zna i potrafi (tylko żąda palarni!!! ;)). Poinformuję niebawem o dacie otwarcia!!!. Ten klub będzie perełką dla wszystkich z okolic Śląska :))) Gwarancja od inwestora - wszyscy studenci będą mieli mega zniżki. Wymagana kultura, bo to klub bardzo kulturalny będzie.


top-ico

Menu projekty:

biuro@archigroup.pl
facebook archigroup

googleplus archigroup

pinterest archigroup

youtube archigroup

Poland, Bytom


ul. Felińskiego 54
41-908 Bytom
tel.: +48 600 504 956
biuro@archigroup.pl